foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Vstupte do odborů, které neslibují zájezdy, zlevněné zboží a podobně. Za "padesát kaček" měsíčně vám garantujeme právní ochranu. Řešíme nebo se snažíme řešit problémy, co vás pálí. Pomáháme vylepšovat pracovní podmínky na pracovišti. Vaše připomínky bereme vážně. Pokud jste u nás větší část roku, obdržíte bonus na Vánoce.

Přihlášení

Vážení zaměstnanci!

Váš zaměstnavatel se Vám doslova a do písmene prostřednictvím nás Vašich odborových zástupců při probíhajícím kolektivním vyjednávání opět vysmívá!!! Viz jeho návrhy níže!!! Pro srovnání: třeba v oblasti příplatku "za léta" u DP již před více než 15ti lety činil tento 20,-Kč na hodinu u řidičů autobusů!!! Oproti např. současnému stavu to prakticky znamená v oblasti "letového" přidání cca 300,-(!!!)Kč hrubého/měsíc!!! A i ostatní návrhy jsou více než symbolické a jsou naprostým výsměchem Vám všem, na jejichž práci DPP stojí!!! Necháte si to i nadále líbit???!!!

Číst dál...

Pane generální řediteli!
Nelžete zaměstnancům! Nejednáte s námi, porušujete zákon! A abyste na mě při jednání pokřikoval, když se slušně zvednutím ruky hlásím o slovo, cituji: "Nehajlujte mi tady!" - to je drzost a sprosťáctví! Husy jsme spolu nepásli!
M.Tošil
Předseda ZO OSČMS DPP, PS

Číst dál...